Pitbull Türleri

13u14k

Merhaba 1 aylık pitbull yavrusu almak üzereyim fakat anne baba farklı renklerde köpeklerde bi kırmalık bi sorun olurmu baba tiger pitbull dediklerinden annesi ise kırmızı beyazlı yavruların kalitesi hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirmi acaba

2 CEVAP

atay

Almadan önce bir barınaklara baksanız? Sahiplenilmeyi bekleyen bir çok pitbull var.

13u14k

Bunlarda ticari amaclı üretilmiş pitbullar değiller arkadaş cevremden alıcam sahibininde bu kadar pitbulla bakması mümkün değil tabi ayrıyetten ben daha cok bebekten almak istiyorum köpekler genelde sahiplerine benzerler onları örnek alırlar o yüzden ben bunlardan birini almayı düşünüyorum tabi ama birden fazla köpeğe bakma imkanı olanlar daha cok bu işle uğraşan insanların barınaktan almaları daha doğru olur