Kedim Uyandığında Isırıyor

melcim11

4 aylık iki kardeş kedilerim var gün içinde hiç yapmıyolar. Yaklaşık iki haftadır ne zaman alarmım çalsa ve hafiften uyansam hemen elimi dudağımı burnumu yanağımı ısırmaya başlıyorlar ve bunu yaparken mırlıyorlar. Sevgi gösterisi olduğunu uyandığım için sevindiklerini düşünüyorum ama bu huyu iyice alışkanlık edinmeden nasıl unutturabilirim :/

1 CEVAP

umut61

Kedilerinizi fazla kırmadan yada duruma göre sert bir şekilde ters tepki verin. Bu tepkinizle yaptıkları davranıştan hoşlanmadığınızı anlayacaktırlar.