Arkadaşlar Kedi Tuvaleti Almak İstiyorum Elekli Tuvalet Nasıl?

berno4ka

En iyi kedi tuvaleti hangisi? Çok çeşit var kedimin patileri temiz kalsın istiyorum topaklanan kum mu almalıyım ve hangi tuvaleti önerirsiniz

9 CEVAP

Yumak96

Kapalı tuvalet o kokuya zerre etki etmiyor haberin olsun öncelikle elekliyi öneririm normal betonit kum kullanacaksan yok ben silika kum kullancam dersen normal kap kürek alıver kum içinde önerim olsun en iyisi Cats Pearl pudralı betonit kum 10kg, daha iyisi yoktur.

Yumak96

Kapalı tuvalet o kokuya zerre etki etmiyor haberin olsun öncelikle elekliyi öneririm normal betonit kum kullanacaksan yok ben silika kum kullancam dersen normal kap kürek alıver kum içinde önerim olsun en iyisi Cats Pearl pudralı betonit kum 10kg, daha iyisi yoktur.

ziyanim

Önce kedi tuvaleti mı kedi kumu mu ne istediğini bilsen :)

Kedi tuvaletını kapalı al kokunun dışarı çıkmasını engeller (biraz)
Temiz olması içinde topaklanan kum alın. (ince kum veya kalın kum o tercihi siz secin)

ziyanim

Klozet eğitimi vermeniz gerekli. O zaman kuma da ihtiyaç kalmamış olur.

aylayn

Kedim için Moderna kapalı kedi tuvaleti kullanıyorum, köşeli olan modelinden. Deneyin derim, biz çok memnunuz.

berno4ka

İkisinide istiyorum da o yüzden tek soruda birleştirdim ))) peki kedinin ayaklarının kuma degmeyecegi bir tuvalet varmı

berno4ka

Herkese çok tesekkur ediyorum yardiminizdan dolayi

suzan

kokulu kum kullanmayın kokmasın diye kimyasallar kediye zarar veriyor

patkam

Bence kokusuz topaklanan kedi kumı kullanın...Ve üstelik kapalı tuvalet aparatı alın.