Kedi Parfumu

Goodgod

Arkadaşlar sizce kedi parfümleri sağlıksız midir almayı dusunuyorum da sizlere sormak istedim

8 CEVAP

Yumak96

Onun en iyi parfümü kendi buram buram sirke kokan o sidik kokusu, tabi o koku ona göre Avonun falan en iyi parfümü gibi geliyor, sevmezler öyle antin kuntin şeyleri.

defne

Sürtünürken kendi kokularını bırakırlar temizliğine dikkat edersen kokuya ihtiyacı olmaz kendini yalarkende zararlı olur

seri04

Iyi degil..

ziyanim

Kedi parfümleri size iyi gozukebılır ama hayvanlar kendi kokularını sever.

Zmstf

Almaa

umut61

Kediniz kendini sürekli yalıyor. Parfüm sıkarsanız o kimyasallar ona zarar verebilir. Zehirlenebilir yapmayın!

Goodgod

Cok tesekkurler arkadaslar o zman almiyim

Bizim kedmiz, Luna 4 aydır hiç yıkanmadı ama kötü kokmuyor. Tozlu, tüylü insanı rahatsız etmeyen kendine has bir kokusu var. Luna kolonya, parfüm gibi kokuları sevmiyor, hatta işim olduğunda masaya çıkmasın, klavyeye tırmanmasın istiyorsam ellerime Rebul Mandarin sürüyorum, hiç yaklaşmıyor. Kediye parfüm sürmeyin bence de.