Kedi Mi Kaç Günde Bir Banyo Yaptirman Gerek Sizce???

simge

Lütfen yardimlarinizi bekliyorum..

4 CEVAP

ziyanim

Kediler temiz hayvanlardır. Onları banyo yaptırarak hasta edersiniz. Onun temızleyemeyecegi bir pislik halinde silinme ile geçmezse yıkanmasını tavsiye edebilirim.

Yumak96

Kesinlikle tavsiye etmemekten kasıt kedilerin suyu sevmemesi, normal şartlarda gayet iyi temizlenebilmesi bunun dışında yetişkinlik evresine geldiğinde suyu sevme oranına bağlı 3-4 ay da bi aklayıp paklayabilirsiniz bunun dışında yeterince temiz olmadığını düşünüyorsanız silerseniz daha iyi olur kedi yıkamak insan içinde eziyet.

Senavatan

Hayvanları yıkatmayı veterinerler kesinlikle tavsiye etmiyor.Kediler zaten kendini temizliyor.Yıkamanızı tavsiye etmem

simge

Tm tsk. Ederim arkadaslar saolun.. :)))