Kedim Çok Hareketsiz Neden 3 Gündür Çok Durgun İştahıda Hiç Yok Lütfen Yardım Edin

Senavatan

3 gündür çok hareketsiz ve hiç birşey yiyip içmiyor veterinere götürdük yine aynı lütfen yardım edin

2 CEVAP

Oscar2510

Merhabalar, veterinerin koyduğu teşhisi ve varsa kullandığınız ilaçları da yazarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz

Senavatan

Bugün gittim sarılık hastası çıktı.ishalinde biraz kan kaybetmiş o yüzden vitamin verdi.sarılık hastalığı içinde 2 tane iğne yaptı.yarın tekrar götürücem.hiç birşey yemiyor bugün az birşey su içti lütfen yardım edin bana