Kedin Lösemi

Senavatan

Kedim sarılık hastası tedavi görüyor bugün de görürdüm veterinere sarılığı lösemiye bağlıymış hiç bir şey yemiyor çok az su içiyor lütfen yardım edin hayvanı ölüme terk etmek istemiyorum lütfennn

8 CEVAP

Cinar

Kesin lösemi ise bildiğim kadarıyla kesin bir tedavi olmasa da yüksek bir oranda kedi yaşamaya devam edebilmekte. Ama az bir kısım malesef hayatını kaybeder, bir kısım taşıyıcı olarak yaşar, bir kısımda hastalığı yener. Umarım sizinki üçüncü kısıma girer. İkinci kısımda ise özel bir diyet ve bağışıklığı zayıflayacağından dolayı başka hastalıklara karşı koruyarak iyi bir bakımla yanınızda yaşayabilir. Ölümler genelde direkt lösemiden değil löseminin neden olduğu bağışıklık sistemi zayıflamasını fırsat bilen ikincil hastalıklardır. Mutlaka kedinizi çevreden gelebilecek dış etken ve hastalıklardan koruyun.
Tekrar geçmiş olsun.

ulkukurt

**Çok zor bi durum bende geçen hafta yavru kedimi kaybettim iyi bi veteriner bul öğren ne yapılması gerektiğini

Yumak96

Lösemi aşısı olmusmuydu gerçekten zor bir durum burdan yardım edilecek gibi değil tek diyebileceğim bi süre o sizin sahibiniz olsun ne kadar mutlu olursa o kadar iyidir ;(

Senavatan

Kedimde sarılık ortaya çıktı sarılığı maalesef lösemiye bağlıymış umarım iyileşir

Senavatan

Önceden olmadı ama şuan ölü gibi tedavi görüyor ama etkisini görmüyor

Senavatan

Hepinize çok teşekkür ederim kaybettim meleğimi

kedijim

Cok uzgunum...:(

Allah şifa versin çok zor :( bizimkide beyaz ankara kedisi, tek testisli bir ay önce kısırlaştırıldı 2 gündür anlamsızca çok ağır saldırılarına maruz kalıyoruz :( hasta olmasından çok korkuyorum...