Ben Sokaktan Bir Kedi Almak İstiyorum Ama Nasıl Alabilirim Bilmiyorum Bana Bu Konuda Yardımcı Olursa

liliveben

Sokaktan kedi almak istiyorum ama nasıl alabilirim bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız ćok sevinirim en kısa bir sürede cevap verirseniz çok sevinirim besleyelim kedilerle aramızda çok güzel bir ilişki var.Lütfen :)

1 CEVAP

Zmstf

Eger ona baka bileceksen besle.
Once onu sen evinin onune ve ya baska bir yerde ona mama ver ve ya ekmek ver yani yemek ver.. 4gunden sonra kafes al kafesin icine mama kabi su kabi koy mamayin icine yemen suyun icine su ve onu cagirarak yada kediyin yanindan ekmekleri kirarak kafesin yanina kadar kir sonra eline alip kafese koy ve cabuk kapat ... aa eline 100% eldiven giyin