Nolur Yardim Edin Kafayi Yicem

Parinekou

Merhaba sokaktan bir kopek buldum. Hastaydi simdi 10 aydir bende kimse irkini bilemiyor. Kesinlike iki seyin kirmasi ama bulamiyorum. Nolur yardim edin. Benim tahminim asagida yazdigim isimlerden biri oldugu. Ama bunlardan hangisi ve neyle kirma olmus.
Sirtindan 40 cm ve kafadan 50 cm.
Munsterlander
French spaniel
Stabyhoun

15 CEVAP

Yumak96

Kırma olmayabilir muhtemelen french spaniel.

Parinekou

Tesekkur ederim cook. Sagolun.

Yumak96

Eğer karaysa french spaniel stabyhoun kırmasıdır.

Parinekou

Baska kimsenin fikri varmi emin olmak adina

Phentos441

Kırma deil galiba french spaniel

busraturk

Terier kormasına benziyo

endofbeauty

veterinerlerdr kam testi yapiyorlar.. Orda bi baktir :)

Parinekou

Pardon french spaniel e kahve rengi yazmis ama bunun benleri kapkara... stabyhoun ola bilme ihtimali ne kadar

fenerrsena43

Stabyhoun ile terrier kırması gibi çünkü yüzdeki tüyler dik dik benim köpeğim golden terrier kırması benim köpeğinin yüzündeki tüylerde dikdik

Zmstf

Canim benim bunu bilmeye ne var

Franch spaniel bu googlede yaz cikmali bu kopekten

endofbeauty

Genelde testler dogru cikiyor :) ne kadar tuttugunu bipmiyorum, ben yaptirmadim hic. Ama veterinerizin bir sayfasi varsa orda mesaj seklinde sorun fiyati. Belki de bambaska bisey cikabilir. Bence gercekten ogrenmek istiyorsaniz dna testi yapin. Cunku kopegin bir gorunusu var bide irktan irka ozel ozellikleri, onlari da gorunuste goremiyoruz :)

Parinekou

Tesekkur ederim cok sagolun. Stabyhoun sim siyah kafasiyla. Stabyhoun ta kahve rengiyle unluymus. Munsterlander e de pek benzemiyor zaten. Cok cok tesekkur ederim ilginiz ve cevabiniz icin. Peki dna testi kesin cevap veriyormu? Kac lira testin yapimi?

Parinekou

French spaniel kahve rengiyle unlu demek istedim

Parinekou

Ama canim onlar kahve rengi dglmi benleri.

Parinekou

Cook tesekkur ederimm