Köpeğim Kustu...

Simgeecc

Merhaba kopegim bir kaç gündür yemek yemiyor (beğenmiyor olabilir) farklı yemeklerde veriyoruz ama yemiyor bugün de kustu (köpükümsü gibi) bende size sorayım dedim normalmi yoksa kopegim hastamı :/

8 CEVAP

Zuzumm

Sizin görmedğiniz zamanlarda kenarları,köşeleri kemirmiş olabilir oralardan bişeyler yutmuş olabilir. Veya oynadığı bi oyuncağının da ipini yutmuş olabilir. Bunlar kusmasında sebeptir. Mamasınıda yemiyorsa eğer küçük bir parça tavuk haşlayın küçük küçük parçalayıp mamasıyla karıştırıp verin emi olun yiyecektir. Çok fazla vermeyin buda kusmasına sebep olur

Zmstf

Simgecc hangi irk ona gore cevaplandirayim

Zmstf

Sogukta mi kaldi ne oldu?

Zmstf

Neden kusa bilir? Sorusunun cevaplari..
Tuzlu yedigi ev yemeyi dokuna bilir

Sosis, salam gibi qidalarda ola bilir

Yabanci nesneleri bilmeden yemesi zarar vere bilir..

Midesinden ve bagarsaklarindan gecmeyecek buyuk bir sey ola bilir

Soğukta kalmissa onun icin ola bilir

Simgeecc

Sanırım ip yutmuş ipten olabilir dediler

ALICE

Yediği bir yemek dokunmuş olabilir.Dışarıda ki otlar ona çok faydalı olacaktır.Çimlerin bir değişik türü var uzun ve yapışkan tırtık tırtık bir biçimde o ot köpeklerin miğdelerine tamamiyle çok faydalı.Alice ne zaman ağır bir yemek yese dışarıda o otu bulup yiyor muhakkak.

Tavuk haşlayıp verin haşlarken tuz koymayın. Onu muhakkak yer. Enerjisini toplar biraz hala mamasını yemiyorsa diğer öğününde. Tavuk haşlamasını koklatın mamasını önğne koyun açlığını hissedip yiyecektir.en son ödül olarak tavuğu vereblirsiniz. 1 kere kustuysa sıkıntı olmayablir ama 2. Kez kusarsa vakit kaybetmeden veterinere gidin

Simgeecc

Herkese teşekkür ederim :)