Kedim Çıldırdı Acil Yardım. Sinir Krizi Olabilirmi

Sayfada hata oluyor sorumu resim olarak ekledim. Kedim çıldırdı acil yardım. Sinir krizi olabilirmi

32 CEVAP

Artı onu sahiplendiğimiz ve beraber 1 yıl yaşadığımız ev 6.kattı, burası bahçe. Orda sadece kuşları görüyordu burda cama gelen kedileri... Camdan kavga halinde çoğu kez. Ztn evi taşıdığımızda pangaltı-peteriner veteriner kliniğine gittiğimizde mümkün olduğu kadar başka kedileri ve yeni evde bizden yabancı birilerini biriki hafta gormesin demişlerdi. Ztn yavrum bizden önce ordan oraya sahiplendirilmiş minicik bişeydi urkekti korkaktı yalnızdı. Açıldı bizle.. Yeterki sağlık sorunu olmasın. Geri kalan herşey hallolur.

Sürekli şiddeti soyluyorsunuz yeter şiddet uygulasam yardım aramam, kaldıki uzulup çsre aramazdım yeter ya.. Araştırın bakalım neler için çabalıyormuşum diğer sorularıma cevaplarıma! Biz nedeni çozduk sanırım teşekkürler kitap yazanlar suçlayan kişiler ile ve gerçekten deneyimlerini paylaşan yardım sever canlar..

Sofi

Sebebi cozmenize cok sevindim. Evet o tarz seslerden benim kizim da cok korkardi. Isin ilginc tarafi koku ses vs. sebep ne olursa olsun en yakin olduklari insani bile gozleri gormuyor. Ne hissettiginizi gercekten cok iyi anliyorum.

Sofi

Kediler kinci hayvanlar demis bi de nankorlukten kincilige terfi ettiler :)

Sorma valla soficim öyleymişler.. :) çok teşekkür ederizz 2 tanesiyle buyudum, evlendim üstüne anneme iki tane daha geldi bende kedi sahibi oldum şimdi ileride planladığımız bebeğimize abi olması için alıştırmalardayız, inşallah başarıcaz Rabbimin izniyle.

Düzgünce izah edin ozaman ben yazdığınız gereksiz msja söyledim ciddiyet olayını ondan önceki yorumunuza bişey dedim mi? Hayır..., doktorumuzda diğer testisin aktif olabileceğini iletti. Ama yeni ameliyat için biraz daha bekliycez diğer ameliyat daha bir ay oldu yani illa canı acımış olmayabilirmiş merak etmeyin her ihtimali duşundum.

Yumak96

Not:Özür Dilerim...

Yumak96

Yaşadığımı belirtmedim sanırım.

Hepinize çok teşekkür ederim sıpa aldı aklımızı diken ustundeyiz. Alışması lazım alışmalı bebek duşunuyoruz abilik yapıcak daha..işlerimden fırsat bulsam, avcılardaki fakülteye goturcem hem hava soğuk metrobüsle zor hemde vaktim yok çok :(

Akitamaya

Hayvanı dövüyor veya şiddet uyguluyorsanız ya da evde yüksek ses ile konuşuyorsanız kedinizin pskolojisi bozulabilir.Aksi takdirde kedinizi veterinere götürmelisiniz.Yumak 96 gibi bende hayvan ve insan pskoloji kitabı yaziyorum. Kitabımı alırsanız sevinirim.

Ne demek dovuyor yada şiddet uyguluyorsak?? Böyle birşey olsa yazarmıyım ne saçma şeyler bunlar. Anlam veremedim, ani oldu işte. Ani çıkış yaşayan varmı diye sordum ne bu canım?? O saldırı anında hiç birşey olmadıki.. Saha ne yazayım?? ev değiştirdik, ztn taşındığımızdsn beri tam iyi değil. Ayrıca tek testisliydi diğer testis içinde ameliyat olucak, ama bi sure saha bekleyeceğiz iyi kitabınız hayırlı olsun ne diyin.

Hevra

Benim kedimde eskiden yapıyordu ama tıslamıyodu

Tıslama bizdede yok nasıl desem bi garip tekerleme :) çok şukur iyi ogunden beri. Sanırım farkında olmadan sinirlendirdik adamı.

lydiadojo

Üzgünüm ama hayvanın canı yanmadığı sürece bir siniri veya saldırganlığı olmaz. Kediniz yanlış birşey yapınca vuruyor olabilirsiniz? Bilirsiniz kediler kinci hayvanlar. herşeyi biriktirir en son patlar

Sofi

Bi cocugun hayvanla buyumesi muhtesem bence. Allah gonlune gore versin :)