Köpeğim İleride Kaç Kilo Olur?

Oscar2510

Merhabalar Petlebi ailesi,
köpeğim şu an 3,5 aylık ve tam 3,5 kilo. Türünün maltese terrier olduğunu düşünüyordum fakat malteselerin yetişkin halleri zaten 3-5 kilo arasında oluyorken benimki yavruyken bu kiloda. Sizce köpeğim yetişkin olduğunda kaç kiloya ulaşır. Gelişme evresi ne zaman son bulur?

3 CEVAP

Oscar2510

güncel arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

Hilalnaz

Benm kızım da 2,5 aylık 1.825 kilosu her maltese yetişkin oldugında kilosu farklı galiba

Hilalnaz

Benm kızım da 2,5 aylık 1.825 kilosu her maltese yetişkin oldugında kilosu farklı galiba