Kedim 3,5 Aylık Erkek...ismi Kamuran.....çok Hareketli,,,,Nasıl Sakin Olmasını Sağlayabilirim?

patkam

hareketliliği evde dengeleri değiştirdi...

6 CEVAP

ziyanim

Şımarık olması iyi kedınız size bı trip atarsa sıkıntı buyuk. Eşek sıpası iki gündür kızdım diye yerinden kalkmıyor :(

Lazer anahtarlıkla oynat swrim ams bizdede genelde yorulsn biz oluyoruz oğlumuzdan ziyade... :) lazer olur ip olur koşturun yoruldun canıda sıkılmaz güzelce uyur sonralarında.. Oyun oynamak lsrt sıkulıyor yavrucaklar

patkam

tşk ederim.......2 yorum için.....

boynunuokçayabilirsin kuzu gibi olur ozaman :)

Zehrkalyoncu

Kendisi hırçın olduğu için pek mümkün gibi durmuyor :)

patkam

tşkler.