Kokulu Kedi Kumlarını Kullanan Hayvan Severler, Kedi Kumunda Hangi Özelliklere Dikkat Etmeliyim? T.

zooist

Kokusuz kedi kumu kullanıyoruz ancak bir müddet sonra kumda ister istemez kötü bir koku oluyor. Kokulu kedi kumlarında o pis koku yine geliyor mu bunu merak ediyorum. Teşekkürler.

4 CEVAP

Sofi

Topaklanan bentonit kedi kumu kullanir ve kumu gunluk temizlerseniz gercekten hic koku sorununuz olmaz. Mio ve cat's pearl basarili. Ben ince taneli tercih ediyorum. Gunluk temizlik disinda her hafta kum degistiriyorum. 3 kediye 5 litre kum bi hafta gidiyo.

Evet sofiye katılıyorum mio çok başarılı ama ben bulamıyorum :) alice ince taneli pudra kokulu kullanıyorum günlük temizlik yapıyorum hiç koku yok, hatta tuvaletini yaptını pudra kokusu gelince anlıyıp kalkıp alıyorum çoğu kez. Sabah yada akşam bazende sadece akşam alıyorum ama koku yok. Günlük temizlik kesinlikle şart. Ah bi alıştırabilsem normal klozete alıştırmak istiyorum hatta

zooist

Teşekkür ederim vakit ayırıpta cevapladığınız için.İyi günler.

suzan

lütfen kokulu kum kullanmayın başka bir arkadaşa da yazdım kimyasallardan dolayı kediye zarar verebiliyormuş