Anketimi Cevaplarsanız Sevinirim.

Akitamaya

Anket

Hangisini tercih edersiniz?
(2 oy)
Ev yemeği
(15 oy)
Pahalı mamalar
(29 oy)
Ucuz mamalar
(5 oy)
Toplam (51 oy)

Ben ev yemeği ile besliyorum. Ya siz ? Hangisi ile köpeğinizi beslersiniz

20 CEVAP

Aycanur

Benim de kedim yemiyor mama yaş mama yiyor kuru mamayı ağzına bile sokamazsın mamayı ağzına zorla da olsa 1 tane atıyoz kedinin midesine iniyo yinede onu ordan çıkarmayı beceriyo ya. Tost bile yiyo ama mama yemiyo. He bide kediyi. Barınaktan aldık kedi ankara kedisi. Daha barınakta 2 gün geçirmiş. Biz aldık eski mamasını bilmiyoz beyefendiye mama beyendiremiyorum vallaha. Banada yardımcı olunnnn

patkam

Ev yemekleri genellikle sağlıksız olabiliyor...En iyisi pahalı mamalar...

aycamnkse

haftada iki kere ekonomik sekilde (eger maddi imkanlar konusunda gerekeni yapamiyorsaniz) ucuz ama kaliteli mamalar var onlarla besleyin derim mesela goody okadqrda pahali bir mama degipdir haftada iki veya dort kere kuru mama takviyesi yaparsiniz geri kalan zamanlarda ise ev yemekleri ile besleyebilirsiniz yani bu en iyisi olacaktir

zeynosece

Zaraki2 doğrudur benim köpeğim cane corso kangal gibi iri ırk köpeklerden belki de bu yüzden yarıyor kimi köpeğin bünyesi hassas olabilir ama 3-4 köpek baktım biri kurt kırmasıydı biri de çoban köpeğiydi karadenizde guruk derler benden büyüktü gören hayret ederdi ve onlara da bu şekilde bakmıştım bu arada ishal şikayetini de kesiyor tabi her köpek aynı olmayabilir dediğiniz gibi yorumda birçok alternatiften bahsettim zaten :)

Pahalı mama kaliteli mamadır. Kaliteli mamayla besle can dostunu :)