Hangi Mama?

Simgeecc

Hangi kopek mamasını kullanıyorsunuz ve hangi mamayi oneririsiniz?

27 CEVAP

Gofretsla

Mantıklı aslında :)

Puppy730

Dollfacepersian, neye alerjisi olduğunu test yaparak öğrenebilirsiniz.

Brit Care'nin hangi mamasını kullanıyorsunuz acaba?

dollfacepersian

Puppy730
Alerji testlerinin çok pahalı olduğunu ve sadece yurt dışına yapıldığını okumuştum. Bu doğru mu acaba?

Şuan tüy kalitesinin düzelmesi için tüy ve deri sağlığı için olan Sunny formülünü kullanıyorum. Düzeldikten sonra tahılsız Lilly formülünü deneyeceğim

Duman14

Bende kediöin hassasiyetlerini anlayamıyorum acana alacağımıza veterinere söylediğimizde zaten bünyesi zayıf bir kedi ve protein oranı yüksek olacağımin vücudunun kaldıramayacağından bahsetmişti yani elimden geldiğince hareket ettirmeye çalışıyorum zaten kendi oynuyo koşuyo geçeli kısa bir süre oldu maması bittikten sonra genel durumuna bakıp ona göre karar verecektik annemle now markasınıda araştırmayı düşünüyorum bünyesi düşük kediler için uygunsa eğer ama şuanlık acanadan memnunum

Puppy730

Oğlım alerji olmuştu, kanından örnek alınıp neye alerjisi olduğu tespit edilmişti. İstanbul Üniversitesi Hayvan Hastanesinde.

Puppy730

Oğlım ne oğlum. Pardon.

BERAT07

reklamları iyi yapılan çok pahalı markalara gerek yok.orta sınıf mamalar da köpeğinize zarar vermeden besleyici olabilir. spectrum veya dog chow gibi

doglove777

Goody güzel benim köpeğim özel mama kullanıyordu onun dışında goody de kullanıyoduk çok memnunuz

dollfacepersian

Duman14
Yüksek protein az su içen,çok hareket etmeyen ve kısır kedilerde sakıncalı olabiliyor. Sizin kediniz yavru ve anlaşılan gayet hareketli. Bence proteini sorunsuz yakıyordur.
Now markasını biraz daha büyüyünce denemeniz güzel olur bence. Ben şahsen çok beğendim her yönden

Gofretsla

O testler nasıl yapılıyor?

Gofretsla

O testler nasıl yapılıyor?