İzmir'de Veteriner Arıyoruz

melikegumus

Merhaba arkadaşlar. 2 aylık bir yavruyu sokaktan yuvamıza alacağız. Aşıları ve bakımı için İzmir'de uygun fiyatlı ve iyi bir veteriner arıyoruz. Maalesef semte göre fiyatlar oldukça farklılık gösteriyor. Daha önce bu konuda bir tecrübemiz olmadığı için de seçim yapmakta zorlanıyoruz. Yardımcı olabilirseniz seviniriz. İyi günler

2 CEVAP

Kuti

Bucada forbest veteriner var çok tecrübeli fiyatlarıda uygun

eylulcuk

Ben bucavet e gidiyorum hem cok ilgililer hemde fiyatlar konusunda esneklik var