Kedim Çok İştahsız

Kokonat

Kedimiz scottish fold cinsi dişi .çok iştahsız .ev yemeği et tavuk vs hiçbişi yemio.sadece royallin mamasını onuda çok az yiyo.2 yaşında ve 3kilo .onun bu haline çok üzülüyoruz.ne yapabiliriz

5 CEVAP

umut61

Vitamin değeri yüksek ödül mama veya royalin yaş mamaların vermeyi deneyin. Bakın ne kadar yiyecek

Chartreux

Ev maması yememesini dert etmeyin benimkide royall dışında birşey yemezdi. bir kere kız peşinden 10 gün evden kaçmıştı mahalleyi royall le besledim açlıktan ölmesin diye o derece, ki bizim mahalledeki herkes sokaktaki pisileri besler, heryer mama su, aç kalma gibi bir ihtimali yoktu ama yemiyordu işte deli.. birde ödül çubukları oluyor kopartılıp verilen markayı hatırlayamadım onu bütün kediler sever, deneyebilirsiniz.
Halsiz değilse dışkısında da sorun yoksa ortada bir problem olmaz genelde, değişikliği en iyi siz gözlemlersiniz tabi, içinize çok dert oluyorsa veterinere götürebilirsiniz belki vitamin takviyesi verir. birde arada çim vermeyi deneyin oda rahatlatır pisiyi.

Kokonat

Royallin yaş mamalarındanda veriyorum ama o minik paketi 3defada ancak yiyo.yinede teşekkür ederim

Kokonat

Extra vitamin kullanıyorum kokonat için ama ödül çubuğu tarzı şeyler denemedim.denerim yinede çok teşekkür ederim chartreux

Chartreux

ne demek. inşallah toparlar pisican ;)