Kedim Çok Fazla Tuvalete Çıkıyor , Günde Hemen Hemen 5 Defa Dışkılayabiliyor. Bu Normal Midir ?

Mia222

Daha öncede kedi baktım, günde 1 defa dışkılıyor genel olarak idrar yapıyordu ve kum yönünden problemim olmuyordu şimdi kum yetişmiyor idrardan çok dışkı yapıyor bu bir hastalık belirtisi midir yoksa bir çok kedide olan bir şey mi ?

1 CEVAP

merimeri

Bi veterinere danisin bence . Bu tur ufakmis gibi gorunen problemler aslinda buyuk vakalar olabiliyor . Belki hic bi seyi olmayadabilir . Ama bir sey olma ihtimali de var . Ertelememenizi tavsiye ederim .