Kedimin Gözünün Kenarında Sıvımsı Bir Kabuk Çıktı?

patkam

3,5 aylık kedimin gözünün kenarında sıvı renkli kabuk oluştu....temizlemeye çalıştım bırakmıyor.....acaba büyük kedimle tırmalama yaptılar, yahut iltihaplanma mı var?

2 CEVAP

Chartreux

Ilık siyah çay la silmeye çalışın yavaş yavaş iyi gelir. İltihaplandıysa göz damlası lazım. Dünden beri geçmediyse haber verirseniz eşimi arayıp hangi göz damlasını kullandığımızı sorabilirim ben ismini unuttum çünkü. Eczaneden alabilirsiniz. 1 - 2 güne geçiriyor böyle durumlarda.

patkam

çok tşk ederim....şimdi o problemi atlattık