Arkadaslar Lütfen Yardimci Olurmusunuz???

simge

Mrb. Mesela ben disardan yavru kedi buldum ve onu eve aldim ama mamayi nasil yicej yani mamaya alismasi icin napnpmam gerek??? Ve ayrica tuvalet egitiiminide nasil ögretmem gerekiyo??? Lutfen yardimci olun. Tsklr... :-)

6 CEVAP

tuylu

al birşey olmaz

simge

Kedi disi 6 yada 7 aylik gbi bisey annesi var ama eve yavruyu almak istiyorum alsam mi almasam mi kararsiz kaldim napayim sizce bi tavsiye verin lutfen???

simge

Annesini emmeyi filan birakmistir dimi?

simge

Ve eve aldigim zmn mamaya nasil alistircam ve tuvalet egitimini nasil egitcem soylermisiniz???

buray

6 aylık kedi annesini emmeyi çoktan bırakmıştır. Alabilirsiniz. Mamaya alıştırmak için özel birşey yapmanıza gerek yok. Kuma alıştırmak için de kedinizi kabın içine koyun patilerini kumla eşelemesini sağlayın bunu bir kaç defa yapın.

simge

Tm. Denicem tsk. Ederm.. :-)