Kedim Hic Bir Sey Yemiyor Sadece Su Ve Biraz Süt İciyor Sebebi Ne Olabilir?

Senemdlk

Kedim uzun zamandir hic bir sey yemiyor sadece su ve biraz süt iciyor sebebi ne olabilir ?

5 CEVAP

simge

Kac aylik?

simge

Internetten arastirabilirsin mesela yada veterinere gotur bence

Niso

çok fazla vermeyin ama yetişkin ise yavru kediler için olan yaş mamalrı öneririm benim de başıma geldi musluktan su içiyor mu kediniz?? benimkinde o sebeple bronşit başlangıcı oldu ve yemek yemedi... umarım yardımcı olmuşumdur geçmiş olsun

suzan

sütün içine yumurta sarısı katarsanız mama yiyene kadar extra gıda almış olur. geçmiş olsun

patkam

Bence vetenirele sorun. Gereğini yapacaktır.