Kediler İçin Sakinleştirici Pati Jeli Kullanan Varmı?

Merhaba daha önceki sorularda cevaplarda oğlumun agresifliğinden saldırısından bahsetmiştim. Tek testisli olduğunu birinin aktif olabileceğinide yazmıştım..

Veterinere gittik ve içerde bi aktif testis bulundu. Karın boşluğunda. Onumuzdeki aylarda bi operasyon geçirecek, hem maddi durum nedeniyle azcık beklememiz gerekte..

Doktor sakinleştirici pati jeli onerdi. Ya patiye ya dudak üstüne sürülüyormuş. Ama yinede kullanan birilerinden akıl almadan kullanmak istemiyorum kullanan varmı

3 CEVAP

Daimi kullanmayacağız elbette, ikinci operasyonu yaptırana kadar sadece

Xroute42

Kullanın bence sakinleşmesini sağlayacaktır

Bu sabah yine çıldırdı. Sanırım kesin kullanmak zorunda kalıcaz.:(