Bu İri Köpeğin Irkı Ne Olabilir?

ilknrdaisy

Merhaba arkadaşlar, dün babamın iş yerine yavru bir köpek sığınmış gözleri bile daha bebek mavisi, anladığımız kadarıyla en en en fazla 2 aylık olabilecek bi yavrumuz bu, ama inanılmaz derecede iri. İlk kez böyle bir yavru gördüğüm için ırkınıda merak ettim haliyle, bilgi sahibi olanların yardımcı olmasını rica ediyorum

7 CEVAP

jaga06

Alabai

Akitamaya

Çok tatlı. :-)

Aycanur

Alabay büyüyünce çok tatlï olacak. Şimdide tatlı ama

defne

Alabay sanırım bu arada çokta tatlı:)

ilknrdaisy

Sağolun arkadaşlar araştırdığım kadarıyla alabayla birebir aynı özellikleri taşıyor :)

aycamnkse

kesinlikle alabay kafa yapisindan belli baksaniza bence firsati kacirmadan sahiplenin derim..

dumanonur

Alabay