Bu Kedinin Cinsi Nedir?

grsymerve

merhaba yeni bir yavru kedimiz oldu ama kedinin cinsi bana göre smokin kedi ama veteriner tekir diyor. bunu nasıl anlarız biz? ama diğer tuxedo kedilere bakınca aynısı yani veteriner neden öyle dedi bunu anlamadım

38 CEVAP

dollfacepersian

Öldü mu?! Nasıl yani ne oldu ? Çok sağlıklı görünüyordu fotoğraflarında

grsymerve

Artık yaşamıyor kızım maalesef:/

grsymerve

Amin inşallah ama acısı cok cok büyükmüş ailecek cok sarsıldık babam 63 yasındaki adam bile kaç gün sesi çıkmadı oturdu ağladı benimle;( işte cocugumuz gibi olunca acısıda böyle oluyormuş;( ben hep uzun yıllar bizimle olur belki cocugum onunla büyür diye düşünürken böyle olması insana çok koyuyor tabi;( çünkü ilk göz ağrımdı o;( neyse ben gece gece yine çok ağladım çıkayım uyumak belki iyi gelir iyi geceler sizlere

queen88

smokin giymiş tekirdir kendileri hayırlı olsun :)

EbrarGulin

Smokin ve tekir kırması o yüzden farklı diyorsunuzdur (bence öyle)

aycacetin2472

Tuxedo(smokin) kesinlikle

aycacetin2472

Ay cok uzuldum..yorum yaptiktan sonra gordum.keske olmeseydi tüh ya:(((

kopekhayrani

Kesin smokin