Pinscher Cinsi Köpek

aslidgnnnn

pinscher cinsi köpek yavru veya büyük sahiplendirmek isteyen kişiler etrafınızda varsa lütfen haber verebilir mi? :))

10 CEVAP

aslidgnnnn

baktım hepsini aradım ama sahiplendirme yapılmıs yada istanbul içi diyolar sadece. :(

gokceyigit

benim pincher bir oğlum var ama eş bulamadım eger bulursam haber veririm

aslidgnnnn

tesekkür ederimm:)

aycamnkse

sitelerden bulabilirsin mesela bu siteye hic baktin mi?

aslidgnnnn

bakıyorum fakat henüz bulamadım bir cok sayfada üyeliğim var ve arıyorum hala

gokceyigit

umarım bulursun mükemmel bir karar .çok zekiler benim oğlum gibi

aslidgnnnn

ölen köpeğimde pinscherdı. gercekten zeki ve sahibine cok düşkün cocuklar bence. inşallah bulurum bulamazsam son cagre satın alıcam mecbur. bu cins için gecerli tabi bu dediğim.

kedi_sever123

Attığım linke bakın isterseniz

kedi_sever123

Birazcık bekleyin olmazsa bi dernekten falan