Kesim Çok Hırçın :(

Xroute42

Arkadaşlar kesim çok hırçın 3aydır bakıyorum 4 aylık ve ilk zamanlar alışamamıştır diye düşünüyordum ama hala ısıtıyor ve tirmaloyor cinsi tekir erkek 4aylik ne yapmam ve nasıl yaklasmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim .s

4 CEVAP

Zaraki2

elinizi cektıgınızdemı ısırıyor o zaman ısırıyorsa sevmeyı bırakma demek ıstıyor

aycamnkse

benim arkadasin kediside cogu zaman hircin oluyor oncelikle ustunde baska kedilerin kkokusu asla olmasin ve sen sevmeye calistigin zaman izin vermiyosa bekle ustune gitme biraz bekledikyen sonrada tatli tatli konusarak basini oksa eline kucucuk salam alarak yanina gelmesini falan sagla uysallastir yani bu senin elinde asla sesini yukseltme yulsek sesten irkilirler

suzan

evin etrafında başka kedilerin dolaşıp dolaşmadığına bakın eğer böyle bir sorun varsa kediniz bu halde olabilir bir diğer seçenek ise kedinizin huyu :) benim pati'm siz severken bir anda oyuna çevirip tırnaklar yada durup dururken hırçınlaşır. her hayvanın kendine has bir kişiliği vardır. yakın zamana aşı,ameliyat yada başka bir operasyon geçirdiyse korkudan da olabilir ...umarım düzelir...

Xroute42

Çok sagolun bir sebep yok aslında gayet iyi davraniyorum önce sevdiriyor sonra birden elimi ısırıyor tırmalıyor kaçıp gidiyor gece ise kucağında uyuyor anlayamadım daha .s beni sevip sevmesini maalesef