Köpeklere Ne Tür Tasma Alınmalı

potterim

Anket

kayış
(8 oy)
uzayan
(15 oy)
Toplam (23 oy)

benim köpeğimin cinsi jack russell ve 1 yaşında yeni tasma almayı düşünüyorum ama nasıl alıcağımı karar veremiyorum.Eskiden bel tasması vardı ama ön taraftakı kolları mı desem bilmiyorum neyse arkası yaralandı o yüzden veterinere gitmeyi düşünüyorum.Peki uzayan tasmamı alsam yoksa normal kayış mı

11 CEVAP

aycamnkse

kucuk oldugu icin kipir kipirdir istedigi yere sizi cekmeye calisir oyuzden onerim kesinlikle uzayan bir tasma onun cekistirdigi yere boylelikle siz degil uzayan tasma sayesinde o gitmis olacak bence kesinpikle hafif bir uzayan tasma

Zaraki2

zincirsiz bişi alın jack russellere zincirli gerekmez

potterim

teşekkürler

Zaraki2

Sorun değil

suzan

jack russel terrierler özgür ruhlu köpeklerdir bence de uzayan tasma almalısınız

potterim

teşekkürler

potterim

teşekkürler

simge

Köpekler uzayan tasmalardan hep istedigi yete gider hemde gezebildigi icinde boylelikle cok mutlu olur ve onun mutlulugu kesinlikle sizide mutlu edecektr... Yani bn uzayan tasma alin derim.. Ama sizin karariniz... :-)

Zaraki2

ayn uzayan

gzmbnl

kesinlikle uzayan tasma :)

potterim

hepinize çok teşekkür ederim uzayan tasma aldım sağolun