Ürün Hakkında Soru

pinarcaya

http://www.petlebi.com/kedi-urunleri/baskili-kedi-tuvaleti-komple-pembe-40x38x55cm.html
bu ürüne filtre dahil mi? filtrenin ölçüleri nedir?

10 CEVAP

AllyNewt

bunu firmaya sorsanız daha kısa zamanda bilgi alırsınız.

melikegumus

Bunu bilmiyorum ama https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/pawie-kapali-kedi-tuvaleti-gri-36x40x50cm.html ürünü tavsiye ederim. Robin çok kolay alıştı. Oldukça büyük bir hacmi var. filtreyi de çok dert etmeyin zaten kulağınız hep orada oluyor. Bir ses duyduğunuzda gidip ilgilenmek bir süre sonra standart görev haline geliyor.

grsymerve

FİLTRE dediğiniz sey nedir? onu anlamadım ama ben bu ürünün aynısından ***********dan aldım cok cok memnun kaldım sanırım aynı ölçülerdi, gercekten kaliteside plastigide cok iyi, kızımda alıştı ilk basta biraz korktu ama sonra alıştı tabiki 1 günde, tavsiye ederim eger almak isterseniz. hem orda fiyatı daha uygundu ben aldıgımda

pinarcaya

cevabınız için teşekkürler. sayfada da, kedi konusunda da yeniyim. sayfanın işleyişini yeni öğreniyorum. cevapları da yeni gördüm o yüzden. tuvaletin üst kısmında siyah birşey varmış. karbon filtresiymiş adı. kokuyu çekiyormuş. değiştiriliyormuş arada sanırım. ben de ürün elime ulaşınca keşfedicem. ürünün yeşilini aldım. bakalım kedicik beğenecek mi :)

grsymerve

yok filtre falan bende aynısından var:/ üstünde bişe yok ki onların:/ acıklık var işte havalansın diye okdr baskada bişe görmedim:/ birazdan bidaha bakarım ama:) onun dısında ürün cok iyi gercekten bendede yeşili var gayet büyük ve kullanıslı memnun kalacaksınızdır

pinarcaya

ürünü çok beğendim. fakat 2 aylık yavru kedimi kapalı haline daha alıştıramadım. önce açık haline alıştırıp, sonra kapalı haline alıştırmayı denicem. ipuçları verebilirseniz çok sevinirim...

grsymerve

evet bizimkide ilk başta alışmadı kapatmayın ilk önce biraz öyle kullanın biz 3 hafta fln sonra kapattık ilk başta kendim alıp koydum içine önce biraz girip cıkarken zorlandı:) ama aynı gün akşama öğrendi hemen girip cıkmaya başladı yavrumda öğrenir hemen:)

pinarcaya

Tesekkur ederim. Acik haline bugun ilk sefa kendi gitti

pinarcaya

Bugun ilk defa kendi gitti. Bir sure boyle gitsin bakalim. Sonra yavas yavas kapatirim.

grsymerve

aynen öyle devam edin mutlaka gidecek yavaş yavaş öğrenir ki kediler bence cok zeki hemen öğreniyorlar bazı seyleri ise bence işlerine gelmediği icin yapmıyorlar:) bi müddet sonra kapatırsınız onada alışır hemen