Mama Seçimi

Puppy730

Oğlumun sağlığını her zaman olumlu etkileyecek ve birazcık kilo almasını sağlayacak bir mama istiyorum. Acana düşünüyorum. Orijen istiyordum başta ama sonra ağır gelebileceğini düşündüm. Protein oranı çok fazla çünkü. Siz ne düşünürsünüz? Acana Grasslands 'a geçmeyi düşünüyoruz.

17 CEVAP

Zaraki2

Acana geç orijen pumi (herhalde)için fazla

Aycanur

Reflex i bi deneyin derim

rvpemre

acana, orijen nere reflex nere, acana/orijen dünya çapında en iyi mamalardır. orijen'nin dünya çapında 3 tane ödülü var. acana da aynı markanın bir alt segmenti bir mama. 2 si de profesyonel mamalar.

aycamnkse

pro plan,hilss,royal canin olabilir bu mamalari gunde ikikere verin haftada iki kerede ilikli kemik haftada bir kerede odul maksatli yas mama verilebilir

rvpemre

Buradan http://www.acana.com.tr/veterinerimize-danisin acana türkiyenin veterinerine danışabilirdiniz mamanızı nasıl değiştirmeniz gerektiğini size o anlatır bu sitede ki acana ve orijen ürünlerinde de bir çok yorum var kullanıcıların yorumlarını da mutlaka okumanızı öneririm.

mlsulgr

N&D markası çok sağlıklı öbürlerine göre bizimki ayıftı 2 kilo aldı ve şimdi tam yerinde,ve öbür mamalardan daha çok seviyor :) öneririm

Puppy730

Hepinize teşekkür ederim. Fikirlerinizi göz önünde bulunduracağım. :)

Kebap

Acana mama kullanıyorum mamayi alalı bir hafta oldu eski maması agiz kokusu ve kaka kokusu yapiyordu falan acana bunlarin hepsini gecirdi tahıl oranıda yok denecek kadar az cok menmunuz biz köpüşümle :)

GOZDEMAYLO

bence de orijen puppy kullanın en iyisi

monsieur

ben 3-4 veterinere gittim hepsi hill's dedi ama internette herkes kötülüyor nedenini bilmediğim halde.acana pasifik kullandım belli bir süre ve deri döküntüsü başladı.sonra yıllardır köpekten yılana börtü böcüğe ne varsa her türlü hayvanı satan bir arkadaşım cok enerjik olmayan küçük ya da orta ırk köpeklere asla ve asla acana ve orijen ile beslenmemesi gerektiğini söyledi.o da hill's kullanmamı önerdi.anlamadığım bu işe kendini vermiş bunun diplomasını almış profesyonel insanlar hepsi de hills diyor.internette bir çok dildeki sitelerde hillsi suçlanıyor.bakalım hill's sipariş ettim inşallah memnun kalırız.

Puppy730

Her iyi mama her iyi köpeğe iyi gelmeyebilir.

Puppy730

^^ Puppy (papi)

Puppy730

Saolun

Puppy730

Reflex kullandık bir ara ama biraz zayıf kaldı.

Puppy730

Haklısınız. Orijen ağır gelir diye düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?