Hangi Mamayı Tavsiye Edersiniz?

patkam

Anket

Hill's
(9 oy)
Bonocibo
(7 oy)
Bozita
(7 oy)
Proplan
(12 oy)
Mito
(0 oy)
Micho
(3 oy)
Goody
(5 oy)
RoyalCanin
(16 oy)
Orijen
(28 oy)
Ev Yemekleri
(10 oy)
Toplam (97 oy)

Arkadaşlar siz olsaydınız kediniz veya köprğinize hangi mamayı verirdiniz ?

50 CEVAP

Puppy730

Yani para için sağlıksız mamaları öneren veterinerlerden bahsediyorum.

tugbagursoyy

Ben şu an proplan junior kullanıyorum ve brit care almayı düşünüyorum kullanan, bilgisi olan var mı?

Merhaba Arkadaşlar;

Biz 2 köpek ve bir kedi sahibi olan bir uzman veteriner hekim ve bir profesyonel aşçı olarak evin ferdi olarak gördüğümüz dostlarımızın beslenmeleri konusundaki kaygılarımızla bir yola çıktık.
Bu yolda ne kadar iyi olursa olsun fabrikasyon ve sanayi ürünü kuru mamalar yerine, köpeğe ve ihtiyaçlarına özel, bilimsel olarak hesaplanarak hiçbir katkı maddesi içermeden hazırlanan, doğal ev/el yapımı bir mamayla dostlarımızı beslemeye karar verdik. Dostlarımızın tüy kalitesinin artması ve dökülmesinin azalması, dışkı miktarlarının azalması, mamadan sıkılmamaları, her seferinde iştahla ve mutlu olarak mamayı tüketmeleri bu kararımızın ne kadar doğru olduğunu bize gösterdi.

Şimdi ise bunu İzmir ve çevresindeki diğer kedi köpek sahipleri ile paylaşarak dostlarımızın sağlıklı ve mutlu olmasına katkıda bulunmak istiyoruz. Daha detaylı bilgi için bize [email protected] adresinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

patkam

Bilgi için tşk ederim ... Fakat herkes orijeni tercih ediyor.. Ben genelde micho'yu kullanıyorum ...

Niasa

aynı şey ********* içinde geçerli, etin 1 kilosu kadar fiyata 15 kg mama satıp içinde %54 et var yazıyorlar siz de inanıyorsunuz.

patkam

Ve üstelik ben michoyu 15 kg , bonocibo yu 3 kg alıyorum .

hilalnurcl

Puppy730, arkadaşlar veterinerlerin hepsini aynı sanıyor herhalde.
Ayrıca Niasa, ben kendi kedimden, ve sevdiklerinden bahsettim. Bu sizi ilgilendirmez. 4 aydır da fazlasıyla sağlıklı. Sizin eleştirmenizle de değiştirecek değilim. Herkesin düşüncesine saygılı olmayın öğrenin. Zaten siteye niye gelmiş olduğunuzu da anlamadım daha yeni üye olmuşsunuz petiniz de var mı bilmiyorum ama geldiğiniz gibi haldır huldur mama markası tartışmaya girişmişsiniz maşallah.

Niasa

ben siteye uzun zamandır üyeyim, zaten gayet saygılı bir çerçevede konuşuyoruz, mamanınız değiştirip değiştirmemek elbette tamamen sizin kararınız, ben çevremdekilerden ve bir çok farklı yerde okuduklarımdan yola çıkarak yorum yapıyorum. orijen acana oranında ete sahip olan bir mamanın o kadar ucuz olması maddi olarak mümkün değil. bu yadsınamaz bir gerçe,k ülke şartları böyle. aroma ve tatlandırıcı hepsi.

Nemesis

Market maması denilen mama çeşitlerini sakın kullanmayın. Kedim scotish olduğu için Royal canın kullanıyorum daha önceden baska kedilerim için de bu mamayı tercih etmiştim. Veteriner hekimlere başvurursan daha faydalı olur. Maliyet kısmına bakcak olursan royal canın pahalı bir markadır ama besleyicilik yönünden üstüne tanımam hele yavru ve cins kediler için

aycamnkse

ben hilss ve orijen diyorum. Bu ikisinden vazgeçme bence hem protein miktarları fazla hem seğlıklı hem de enerji veriyor.ama tavsiyem hilss!

Aycanur

Reflex i deniyin bence. Çok iyi bir marka

grsymerve

şu kedi beslenmesini bir türlü çözemedim hangi mama iyi hangisi kötü:/ ben bonocibo kullanıyorum ********* dan aldım yavru kedi maması gayet memnun gözüküyor su an kızımız ama işte ilerde sorun olurmu olmaz mı bilemiyorum:/

GOZDEMAYLO

veterinerimizin tavsiyesi orijen onu kullanıyoruz biz de en iyi mamaymış

kamurantel

ilk bonacibo denedim kedim yemedi sonra hills'e geçtim.

patkam

*********dan almanızı tercih ederim.