Hangi Mamayı Tavsiye Edersiniz?

patkam

Anket

Hill's
(9 oy)
Bonocibo
(7 oy)
Bozita
(7 oy)
Proplan
(12 oy)
Mito
(0 oy)
Micho
(3 oy)
Goody
(5 oy)
RoyalCanin
(16 oy)
Orijen
(28 oy)
Ev Yemekleri
(10 oy)
Toplam (97 oy)

Arkadaşlar siz olsaydınız kediniz veya köprğinize hangi mamayı verirdiniz ?

50 CEVAP

ergun73

*********.com dan micho yu alabilirisn. fiyat önemlisi kalite açısından çok iyi. bunun yanında en bilenen markaları hill's proplan gibi sakın kullanma, veteinerden ayrılmazsın :))

sarenurb

Evde proplan kitten 1,5 kg (55tl) olanından var sokakta bulduğum yavru kedi için almıştık. Aynı zamanda dışarıdaki sokak kedilerine de reflexin balıklı kedi maması 15kg (80tl) var. Bizim yavru reflexi daha çok sevdi mesela sürekli onu yiyor. Demem o ki fiyatla filan hiç alakası yok galiba bu işin:)

elisa

araştırmalarıma göre sizin yazdıklarınız haricinde fiyatı çokta pahalı olmayan bir marka önerebilirim reflex kedi maması kısırlaştırılmış kediler için bile çeşitleri mevcut ve birçok kişiden öneri olarak buldum diğer mamalar gibi böbrekte taş yapma durumu olmuyor

Omermulhan

Micho bence yada quiks

karamrve

kızım bir ay sonra yaşına girecek royal canin kullandık hep çok memnunuz

Mun_202

Ben BonaCibo veiyorum kuzu etli çok güzel ithal olmadığı için aşırı pahalı değil ama kaliteli çok tavsiye ederim kakası kokmuyor tüy dökmüyor çok iyi yani.

ilanekle

Hiç bir mamayi kullanmıyorum evde patili dostuma göre yemek yapıp veriyorum en sağlıklısı. Hangi veteriner görse çok sağlıklı olduğunu söylüyor. Üzüm,soğan, miktarı artınca sarmısak, baharatlı, şeker ve çikolata , avokado vb. Yiyecekler zehirlidir. Onun dışında iyi hazırlanmış yemekler gayet sağlıklı oluyor.

SiYaH

Acana Grassland kullanıyorum gayet memnunuz.

aze

Ben 1 aydır kullanıyorum brit care kitten ve kakası düzenli az ve kokusuz tüyleri gayet sağlıklı yemeye başladığı andan beri kusma ishal hiç bir durumla karşılaşmadım bence güvenebilirsiniz ama yakın zaman da acanaya geçmeyi düşünüyorum sürekli aynı mamayı kullanmamak adına

aze

Premiumla care serisi farklı seriler içerik olarakta bakarsanız yaş veya kuru mama olarak care serisi tahılsız çeşidi de olmak üzere içerik olarak yüksek kalitede ben premium serisinin ne kuru ne de yaş mamasını veriyorum yavruma. Yani care serisi içerik olarak daha iyi gerçek et kullanımı olsun tahılsız çeşidi olsun

kutepinpon

Bence whıskas veya mıglar getto yas mama

patkam

Yorumlar için tşk ederim...denerim

patkam

grymerve çok iyi bonocibo...hemde *********da:)

patkam

Bende öyle alıyorum

emreztrkk37

Royal Canin candır.