Güvenilir Ücretsiz Veya Az Maliyetli Kedi Kısırlaştırma?

berfinkyaa

Kedimi kısırlaştırmam gerekiyor güvenilir ücretsiz yada az maliyetli biryer varsa bilgilendirebilirmisiniz?

4 CEVAP

kittycat

İstanbuldaki çoğu belediye bu hizmeti ücretsiz yapıyor bazıları evde bakılanlardan 120 tl civarı bi para talep ediyor bende kedimi başakşehir rehabilitasyon merkezinde kısırlaştıracağım eğer başakşehirde oturuyorsan bu konuda birbirimize yardım edebiliriz.

kedi_sever123

besiktas ilce sinirlari icinde oturanlar ortakoydeki merkezden-tel:274 63 64-ucretsiz faydalanabilir. ayrıca kadıköy belediyesi ücretsizmiş (ekşi sözlükte öyle diyordu en azından)

berfinkyaa

Ben bahcelievlerde oturuyorum bazılari kadiköy belediyesinin ücretsiz yaptığını söylüyor yarın arayıp bilgi edinecegim

teoxy

Bilgilendirirmisin acaba bende aynı şeyi merak ediyorumda