Köpek Irkı Seçimi

aycamnkse

belçika malinois hakkında bilginiz varmı yada eğitimi kolay sahibine sadık bir ırk biliyormusunuz?

14 CEVAP

Phentos441

Alman çoban köpeğinin kayıp kuzeni diyebilirim ama kopekten neler beklediginizi yazarsanız bir ırk onerebilirim :) ayrıca bildiğim kadarıyla ne kadar benzeselerde huyunu pek bilmem ama malinos alman kurdu kadar iri değil diye biliyorum

Phentos441

Ayrıca kriterleride pek benzer degil

Phentos441

O zaman yaşı ondan daha küçük alın alman kurdu ya da başka bir golden daha olabilir

Phentos441

Bence başka köpek alma birbirleriyle ilgilenmekten sana fazla ilgi duymazlar diye dusunuyorum ama sen bilirsin

omerulger

dogo arjantin

brataltay

Boxer olabilir golden varsa kavga çıkmadan anlaşırlar ;)

Gulse5

labrodor olabilir golden olabilir eğer bahçede besleyeceksen doberman yada alman çoban köpeği rottweiler olabilir hiç vahşi değiller sadece başkasına karşı sakin değiller ama çok iyi dosturlar

Gulse5

border collie olabilir oyuncudur ve tüm köpeklere göre gösteri köpekleridir ve inanılmaz akıllılar herşeyi bekleyebilirsin onlardan

endofbeauty

Golden olsa bile, anlasmiyorsalar anlasmicaklar. Bazi kopekler mesela bastan cok severler birbirlerini ve sonra olume kadar kavga da edebilirler. Bu sans meselesi, irk degil.

aycamnkse

hiç cevap yokmu :(

aycamnkse

Öncelikle benim bir köpeğin daha var.biliyorsunuz.yeni alacagim kopek kesinlikle benimkiyle kavga etmemeli ama es olmalarinida istemiyorum.benim köpeğin erkek.yani bir tane daha erkek kopek alacagim.arkadaş olsunlar.yani kavga etmesinler.sadik olsun.oyuncu olsun.büyük irk olabilir.komutlari cabuk ogrenebilmeli.baskaaa iste bunlargibi sşeyler yani

aycamnkse

Hmm evet olabilir ama ben tekrar bi golden almak istemiyorum.hatta belki de sokak köpeği bile sahiplenebilirim.ama iste huyunu suyunu bildiğim bir irk almak ilk tercih im olur.

aycamnkse

Aslinda çok doğru şöyle din bu konuyu dusunmeliyim.

aycamnkse

herkese tesekkurler ben verdginiz cevaplari degerlendirip ona gore hareket edecegim cok sagolun