Köpeğim Evde Önce Terlikleri Kemirmeye Sonrada Herşeyi Kemirmeye Başladı

gokceyigit

köpeğim evde önce terlikleri kemirmeye sonrada herşeyi kemirmeye başladı acaba sebebi psikolojikmi

7 CEVAP

zeynosece

Hafif canını yak aynı zamanda da sert bi şekilde kız ya da ceza ver mesela ısırdı istemediğin bi şeyi kız ona sonra banyoya kapat 10-15 dakika kalsın böylelikle ısırmayla ceza arasında iliski kuracaktır yani aa ben bunu ısırınca bunlar beni buraya kapatıyo kızıyo o zaman ben bunu ısırmamalıyım bi daha yaparsam yine cezalandırılırım gibi canını yak derken de yanlış anlamayın sakın anneleri de yavru yanlış bişey yaparsa atıyorum kardeşinin canını yakarsa diş atar yavrusunun canını yakar :)

suzan

sanmam enerjisini boşaltamıyor olabilir yavru mu?

gokceyigit

yavru değil onu birbuçuk yaşında sahiplendim.altı aydır benimle yaşıyor

suzan

dişi sallanıyor ise kaşımak istiyordur yarın tekrar yazarım benim çıkmam gerek biraz araştırıp öyle de yazarım :) iyiakşamlar

gokceyigit

teşekkür ederim

KorsanElvin

Neden olduğunu bilmiyorum ama aslında sizin köpeğinizde işe yararmı bilmem ama benim baktığım eski köpeklerde ve kedilerde işe yarıyor ben yanımda bir sprey kurusu taşıyorum içine su dolduruyorum hayvanim istemediğim bişey yaptığında suratına sıkıyorum ilk boş boş havaya bakıp düyaramazlığa devam ediyorlar ama yine yapıyorum bir süre sonra yapmamaları gerektiğini anlıyorlar

KorsanElvin

Neden olduğunu bilmiyorum ama aslında sizin köpeğinizde işe yararmı bilmem ama benim baktığım eski köpeklerde ve kedilerde işe yarıyor ben yanımda bir sprey kurusu taşıyorum içine su dolduruyorum hayvanim istemediğim bişey yaptığında suratına sıkıyorum ilk boş boş havaya bakıp düyaramazlığa devam ediyorlar ama yine yapıyorum bir süre sonra yapmamaları gerektiğini anlıyorlar