Kedim Nasıl Kilo Alır ?

patkam

Arkadaşlar benim 12 aylık(1 yaşında) dişi kedimin kilo almasını istiyorum ... Nasıl kilo alabilir?(bu arada kedim kısırlaşmış bir kedi)

26 CEVAP

atay

Kedinizin kilosu fotoğrafta oldukça ideal duruyor. Eğer normal bir kilodaysa (ki bu konuda veteriner hekimin tavsiyesini alabilirsiniz) daha fazla kilo almaması sağlığı için de en iyisi. Fazla kilo insanlarda olduğu gibi, kedilerde de çeşitli rahatsızlıklara ve sorunlara yol açabiliyor.

minipati

yorumların hepsini okudum. kaç yaşında olduğunuzu öğrenebilir miyim? obezlik görüntü olarak size sevimli gelebilir ama kedi için hiç sağlıklı bir durum değil. kilosu gayet normal. fazla yedirip şişmanlatmaya çalışmayın lütfen.

kedi_sever123

Protein ı cogaltmayi deneyin

patkam

Tşkler ben denerim:)

firatbasaran

Kedinin vucudunun yağ bağlaması yalnızca ömrünü kısaltır ve yaşamı boyunca sağlıksız olmasına sebep olur. Bence bu fikirden vazgeçmelisin.

Aycanur

Keşke bende bilsem nasıl alınır öğrenirseniz bana msj atarmısınız lütfen

canimkedim

Surekli yiyebilecegi yemegi olsyn

ruzgar1122

bence veterinere sorun

tugcesnr

en iyisi veteriner

nifito

Kediniz ideal kiloda ve kedinize kilo aldırmanızı mantıklı bulmuyorum açıkçası. Sağlığından edebilirsiniz.

patkam

(pek emin değilim) galiba mamalardan kaynaklanılıyor....Bazı mamalar var şişmanlatıyor bazılarıda işe yaramıyor....

patkam

Sağolun:)

brglacrtrk

Ben her iki günde bir balık yağı veriyorum kilo almaya başladı benim kedim de çok zayıfti.kapsülü delip masasının üzerine damlatiyorum. Hem manasını da daha çok yiyiyor artık. İştahı açıldı

BENU

YUMURTA VER YOGURT VER KONSERVE MAMA AL BEN KEDIMI OYLE SISMANLATIM

BENU

YINEDE KILO ALMIYORSA COK HAREKETLIDIR