Kedim Nasıl Kilo Alır ?

patkam

Arkadaşlar benim 12 aylık(1 yaşında) dişi kedimin kilo almasını istiyorum ... Nasıl kilo alabilir?(bu arada kedim kısırlaşmış bir kedi)

40 CEVAP

patkam

Çok teşekkür ederim...Gerçekten en iyisi barınak veya sokaktan sahiplenmektir...biz küçük kedimizi yağmurlu bir sabah ıslak,yorgun ve perişan halde sokaktan sahiplendik 4 aydır bizimle büyük kedimiz ise 1 yıldır yani 12 ay bizimle onuda babam bulup getirmişti annesinden kaybolmuştu babam ona çok tatlı deyip oda bizimle yaşamaya başladı...

aycamnkse

ne guzel sizin gibi insanlar yavas yavas cogalsin tabiki bir buyugumsun saygilarimi sunarim...

patkam

çok teşekkür ederim... inanın merhametli insanlarda var... fakat çoğu kediye köpeğe işkence ediyorlar .... bunlara kısacası NANKÖR İNSANLAR demek lazım.....

aycamnkse

evet ya bende gecen gun bizim mahallemize uc veya dort mahalle uzakliktaki bi yerden geciyordum kucuk boy ama yasli bir kopegi cocuklarin elinden alip besledim simdide kapimizdan ayrilmiyo.bende besliyorum iste cokta tatli :D

patkam

Birde siz bana ne guzel sizin gibi insanlar yavas yavas cogalsin tabiki bir buyugumsun saygilarimi sunarim... yazmışsınız tşk ederim fakat bu hesabı annem açtı ben kullanıyorum...:)))

aycamnkse

haha ne guzel yasitiz demekki ailenin tum uyelerine selamlarimi soylersinn

KorsanElvin

Bence kilosu normal ama sen şişman olmasını istiyorsunnama gayet tombik görünüyor fotoda bence kilo almasını sağlama sonra bi kilo alır asla veremez

gokceyigit

Allah sizin gibilerden razı olsun.Kilo almasada kendine sıcak bir yuva bulnuş ne mutlu size

kediasktirr

bence kılo almasına gerek yok

gizem13

tavuk,et,balık özellikle ton balığı verin.etli mamalardan kullanın yani ama proteini ihmal etmeyin :)

patkam

Bilgi için teşekkür ederim. Ben kedime kısırlaştırılmış mama vermiyorum ama.

patkam

sağolun

patkam

Sarman kedisi değil hayır..kedimde 3 renk var ... Ama türünüde sorucam soru cevap yerine

patkam

kimuti bey evdeki patoş hanıma oldukça kaba davranıyor. Siz onun nazikliğine ve bu sözlerine aldanmayın. :))) çok kaba birisi:)

patkam

sağolun ben tontişleri çoook seviyorum:)