Lütfen Yardımcı Olun Bu Miniklere

Puppy730

Biliyorum burası ilan yeri değil ama bu ilanı yaymam lazım, affedin lütfen.

Kaç aylık olduklarını ve cinsiyetlerini bilmiyoruz.Çok kötü durumdalar. Lütfen bu miniklere yardımcı olun. Eve alınmadan önce veterinerde ilaçlı banyo yaptırılması şartımızdır. Belediye geçici hayvan bakımevlerinde ücretsiz olarak kısırlaştırırsanız iyi olur. Yavruların takibi elimizden geldiğince yapılacaktır. Cinsiyetlerini sonra söyleme imkanımız var. Siyah olan sanırım erkek.

10 CEVAP

gokceyigit

İNŞALLAH SAHİPLENEN OLUR

gokceyigit

HANGİ İL

gokceyigit

İSTANBULMUŞ ŞİMDİ FARKETTİM ÖZÜR DİLERİM

cinarc

babamın işyerindeki köpek yavrulamasaydı alırdık bitane

oyuncuki

Bişey sorcam ben ala bilirmiyim şehrin sivas köpek deneyimim var
Evimiz bahçeli

sirindostum

Almayı çok isterdim ama kedi besliyoruz ve evimiz uygun değil . Aslında babamın arkadaşının çiftliğinde benim kendi köpeğim de var yavru golden da var eğer uygun olursa cevabımı yazarım . Umarım olur .

Puppy730

Maalesef olmadı. :(

Puppy730

Önemli değil :) yavrular gün geçtikçe büyüyor ama hâlâ bir yuvaları yok. :(

Puppy730

Yinede sağol düşünmen yeterli kimse bu yavrulara pek sıcak bakmıyor...

Puppy730

Çok teşekkür ederim. Çok düşüncelisiniz. Bunları söylememiz bile ümidimi yerine getirdi. :)