Kedi Isırması Nasıl Engellenir?

grsymerve

merhabalar, kızım 3 aylık şu an, ısırmasının önüne nasıl geçeceğiz allah rızası için bir fikri kesin çözümü bulan varmıdır:)? yani elimizi kolumuzu hareket ettiremiyoruz herseyi oyun sanıyor pusuya yatıyor elimize kolumuza atlıyor tam bir şapşik:) ne yaparsak yapalım vazgeçiremedim hala:/ bagırıyorum baya yüksek sesle olmuyor, terlikle korkutuyoruz olmıuyor, suratına üflüyorum eh ondan az etkileniyor işte. birde işin komik yanı bunları yapıyoruz ya sinirleniyor daha cok ısırıyor atlıyor fln:) ne zaman uslu akıllı oturacak bu kız? oturacak mı yada:)?

2 CEVAP

patkam

Peki kuduzlar gibi süreklimi ısırıyor?

grsymerve

yok öyle değil normal şekilde durdugunda duruyor ama biz şöyle elimizi göstersek atlıyor oynamaya calısıyor:) onun dısında kendş capında geziyor evde zaten yani sürekli ısırma eyleminde değil ama işte bu ısırmayı oyun sanması nasıl engellenir kara kara düşünüyoruz. birde benden korkmuyor ama babam kızınca bırakıyor sanırım ses tonuyla alakalı beni hafifi buluyor:)