Merhaba Ben Kedi Alacağım Cins Önemli Değil Aslında Maliyeti Çok Olmayan Bir Kedi İstiyorum Sizce?

kedi_sever123

Bir kedi alacağım cins önemsiz fakat maliyeti çok olmayan bir cins istiyoruz ihtiyaçları biraz masraf yapacak ama sizce hangi kedi cinsi?

11 CEVAP

suzan

cins değil de sokaktan veya sahiplenilmesi gereken bir canı kurtarsanız daha iyi olmaz mı sizce de?
(yardımcı olabilirim.)

kedi_sever123

Siteden sahiplenmeye Karar verdik

KorsanElvin

İsterseniz benim elimde 5 kedi var fotolarini atabilirim :)

suzan

bende de 2 tane var :)

KorsanElvin

Peki iyi günler

patkam

Eğer siteden sahiplenmek istiyorsanız yukarıda gördüğünüz gibi yuva arayanlar kısmına tıkladığınızda hangi pet ve hangi şehir butonları çıkıyor .. ona kedi ve ankara derseniz ankarada yuva arayan kediler karşınıza çıkacaktır ....

kedi_sever123

evet siteden bir kedi buldum ve sahiplenmek üzereyim sahibesiyle görüşüyorum yarın belli olacak ..

patkam

Hayırlısı olsun...İşAllah yeni minik dostunuzla güzel günler geçirirsiniz...

kedi_sever123

umarım :)

kedi_sever123

Ankarada yaşıyorum farklı şehirlerden getirmem imkansız teklifleriniz için teşekkür ederim :)

kedi_sever123

İyi gunler bir kedi sahiplenmek üzereyim eğer olmazsa teklifleriniz dusunecegim teşekkür ederim