Sibirya Kurdu Bekçilik Yaparmı?

emircan07

Uluyarak haber verirmi?

1 CEVAP

AllyNewt

Herkesi sevdiklerinden ve az havladıklarından iyi bir bekçi köpeği değillerdir. (alıntı Juen pet)
bekçi köpeği olarak pek uygun değildirler. Havlamamalarına karşın ulumayı çok severler. (alıntı vikipedia)
kural bozucular olarak bilindikleri için son derece sabırlı sahiplere ihtiyaçları vardır, çünkü daha fazla kural demek daha çok kural bozmak demektir. (...) daha fazla bilgi için : http://evdekopekegitimi.org/sibirya-kurdu-ozellikleri-ve-egitimi/