8-9 Aylık Kedim Her Gece Aynı Saatte Uyurken Saçımı Çekiyo Yiyiyo Sizce Neden Olabilir?

eylulcuk

Sebebi kızgınlık dönemi olabilirmi?

9 CEVAP

kittycat

Hayır hayır kediniz kızgınlık döneminde değil sadece midesinde hazımsızlık problemi var ve çimen yemek istiyor içgüdüsel olarakta sizin saçınızı çimen sanmış. Aynı şey benimde başıma geldi kedinize kedi çimi almalısınız..

kedi_sever123

evet olabilir kedin dişi mi erkek mi ? zaten büyük ihtimalle kızgınlık dönemi .Kızgınlık döneminde kediler daha fazla ilgi istermiş :)

kedi_sever123

aynen aynen olabilir bende aylık bir kedi sahiplenmek üzereyim umarım kızgınlık dönemine denk gelmem kısırlaştırmayı düşünüyorum umarım kolayca geçer hem dişiyse sabah akşam miyavlar o şimdi alt komşumuzun kedisi binayı inletiyor resmen :)

eylulcuk

Benim kedim hiç miyavlamıyor ama :)

kedi_sever123

umarım hayırlısı olur ne diyeyim :))

eylulcuk

Dişi

kedi_sever123

6 aylık :)

eylulcuk

Teşekkürler :)

eylulcuk

Teşekkürler