Kedi Kısırlaştırma

kedi_sever123

merhabalar ben bir kedi sahipleneceğim daha sahibesinin kararı belli değil fakat kedinin kısırlaştırılmasını istiyor ailem izin verdi kafamda soru işaretleri var kedi kısırlaştırınca kızgınlık dönemine girmez mi? ve ya bu ameliyattan sonra hırçınlaşır mı ?

3 CEVAP

kittycat

Benimde beynimi yiyip bitiriyodu bu sorular ama araştırdım buradaki üyelerede sordum kısırlaştırılınca kızgınlık dönemine girmiyor. Ameliyattan sonrada hırçınlaşmıyor aksine uysallaşıyor.bu konuda hiç tereddüt etme kısırlaştırma ameliyatı korkulacak ve büyütülecek birşey değil buna emin olabilirsin :)

kittycat

Bu site birbirize yardımcı olalım diye kurulmadımı zaten ^-^

kedi_sever123

Teşekkür ederim çok yardımci oldunuz