Tatile Giderken Kedı

Kediseviyorum

Anket

Eski sahibine birak 30 yas
(8 oy)
70 li yaslarinda teyzeye birak
(1 oy)
Evde birak
(5 oy)
Kedi oteli(nerede bulacagimi bilmiyorum)
(6 oy)
Toplam (20 oy)

Arkadaslar tatile giderken kedimi Nereye bir birakacagimi bilmiyorum.Onu evde tek birakmak istemiyorum.Tatilim 9-10 gun. Kedimi goturmem mumkun degil. Otel kabul etmiyor. Birakabilecegim (tam anlamiyla guvenebilecegim)kimse yok.Ne yapabilirim?

6 CEVAP

KorsanElvin

Bence kedinide yanında al neden almıyorsun ki ?

suzan

evde bırakmalısın bence eski sahibine vermen bir şey değiştirmez çünkü kediler insana değil EVLERİNE bağlanırlar yani eski sahibini tanısa bile seni özler ama evinde tanıdık bir ortamda olursa daha rahat eder ayrıca eski sahibinin kedisi varsa kedini depresyona sokmaktan başka bir şey yapmazsın...
bolca mama ve su ile (ve yattığı yerde senin eşyan. kıyafet gibi) rahat eder :)

simge

Bence hangi sagibinden a.diysan ona birak cunku eskuden kedi senin degilken onundu ve kediye iyi vakmis sna verir onun icinde bi 9 , 10 gunluk faln bakiversin nolcak yemini koycak syunu koycak diskisini temzlicek bu kadr gani eline tapismaz ya yapar artik o kadr... :DDD

petsevgisi

bence eski sahibine yda çok ama çok güvendiğin bir arkadaşına bırakabilirsin

Kediseviyorum

Eski sahibinin de kedisi var bakabilecegine inaniyorum ama Kabul Eder mi?

Kediseviyorum

Yanima alamiyorum otel Kabul etmiyormus :(