Annem Köpeklerin Koktuğunu Söylüyor.

Merhaba,ben pomeranian veya maltese terier cinsi yavru bir köpek sahiplenmek istiyorum.Ama annemi buna ikna edemiyorum !Köpeklerin koktuğunu söylüyor.Onu nasıl ikna edebilirim ?
NOT:Lütfen alma,kendi evin olunca alırsın,anneni dinle diyecekler cevap yazmasınlar.Teşekkürler ☺

5 CEVAP

Bakımını güzel yaptığın zaman kokmazlar hem koksalar nolcakki alışırsınız :)

BENU

ANNENE KENDINI ACINDIR KESINLIKLE ISE YARAR

zeynosece

Canım istediğin köpekler zaten küçücük benim koca dana bile kokmuyorsa onlar hiç kokmaz merak etme. Ayrıca hadi diyelim kokuyor ben gerek duymadım ama köpek parfümleri var petshoplarda veterinerlerde onlardan alabilirsin mis gibi kokar :)

patkam

zor bir durum...

tugcesnr

zor bir durum ama iyi beslersen kokmaz