Jack Russell İle İlgili Sizlere Birkaç Tane Soru Sormak İstiyorum

potterim

ilk öncelikle benim köpeğim jack russell ve nisan ayında yeni yaşına giriyor yani iki yaşında oluyor artık çiftleşmesi uygun olur mu? İkinci sorum ise benim annem yüzünden mağlesef ki potter'ı içeri alamıyorum yani bazen sabahları alıyorum ve akşamları kapalı bir kulubesi var orada kalıyor ve köpeğim dediğim gibi jack russell
babam onlar kendi ısılarını ayarlıya biliyor demişti aslında aynısını ben veterinerede sordum oda hem fikir ama yinede korkuyorum çünkü potter'a birşey olursa ben yaşıyamam hepinize okuduğunuz için çook teşekkür ederim ve cevaplarınızdan dolayıda teşekkürler :)

6 CEVAP

suzan

jack russel terrierler ev köpekleri değildir yani emin ol dışarıda daha mutlu istediği gibi temiz hava alıyor ve geziyor bir de unutmadan tasması uzun mu? uzun olması gerekiyor çünkü...
yani orada mutlu ve üşümez yine de istersen kulübesinin içine bir battaniye koyabilirsin için aha rahat eder :)

suzan

JACK RUSSEL TERRİERLERE BA-YI-LI-YO-RUM

bahçem olsa alacağım köpeklerden :))

Gulse5

jack russellar ev köpekleri değil zaten dışarda büyebilecek bir köpek içiniz rahat olsun ve 3 yaşında falan çifleşmesi uygun jack ruseller için

potterim

çok teşekkür ediyorum içim çok rahatladı bu arada kesinlikle bahçeli bir eve geçerseniz jack russell almanızı öneririm ama birazcık yorar sizi ama onu bi öperseniz bütün yorgunluğunuz geçer o sizin hayatınız olur onsuz asla yaşıyamazsınız ha bu arada şey tasması uzun bide yorgan vb. gibi şeyler koyarsanız uyuz olabilirmiş benim arkadaşım koymuştu ama dediğim gibi bahçeli bir eve geçerseniz almanızı öneririm cevapınız için teşekkürler

suzan

önemli değil
kesinlikle alırım :) ama benim favorim bıyıklı olanları yanı ağız ve burun kısmı tüylü olanlar
bu arada potter çok tatlı :)

potterim

ikinizede çok teşekkürler