Evde Golden Beslemeyi Düşünüyorum .Bakımı Zormudur

zeyzey1453

evde golden beslemeyi düşünüyorum .bakımı zormudur

2 CEVAP

suzan

çok cana yakın bir cinstir ama enerjisi bol bir köpek olduğu için apartmanda biraz zor bakımı
birkaç sorum var :)
evin apartman mı yada büyük mü?
bahçeli mi?
tüm gün evde misin ya da evde duran biri var mı?
evde uzun süre yalnız kalacak mı?

bu sorular çok önemli :))

Gulse5

bence evde beesleme mümkünse çünkü goldenlar çok haraketlidir eğer eviniz küçükse yapamazsınız çünkü çok enerjikler ve tualet konusunda ben cinsi golden olan köpeğimi evde besledim ve çok sıkkıntı yaşadım çünkü tüyleri çok çabuk uzuyo ve dökülüyo birde lütfen hayvanlara bakamıyacaksanız sahiplenmeyin mümkünsede bahçeli evlerde besleyin