Kedim Hiç Oyun Oynamıyor Yardım Edin Hep Uyuyor

Aycanur

Sizce neden oynamıyor?

8 CEVAP

dnzp

kediler günde 16 saat uyur normal bir şey uyuması merak edilecek bir şey yok.

Gulse5

farklı besinler veriyormusunuz hastamı tam olarak 16 saat uyumamalı aslında

Aycanur

Yok hasta olcagını sanmam işine gelince Bizden önce mutfakta oluyo ama oyun oynamıyo

aycank

kedilerin çok uyuması normaldir aslında, 16 saate kadar normaldir 8 saat ayaktadırlar genelde,vücudunda ters giden bir şey var mı kontrol edin,ateş,göz kızarılığı vs.

sirindostum

Kediniz benimki gibi İran kedisiyse çok normal . Ve kediler zaten çok uykuculardır . Sakin bir yapısı olduğundan olabilir .

Aycanur

Kedim Ankara kedisi hastalığı yok belirtisidir yok

Mlkonc

Kediden kediye değişir bazıları oyun oynamayı sever hareketlidirler bazıları ise çok uykucudur bazende hareketli kediler bile çok uykucu bi hale gelebiliyo bu hastalık gibi nedenlerden olabilir bence bi veterinere götürmelisin aşıları tam değilsede olabilir parazit aşısı falan veterinere götürmek en iyisi bi zarar gelmez sonuçta

Aycanur

Aşiları tam hasta deyil sadece sürekli yeni oyun istiyo