Bu Köpek Hangi Irk ? Acil

canyildiz

İlan vereceğim ama hangi ırk olduğunu bilmiyorum acil bilenler cevap verirse mutlu olurum.

23 CEVAP

endofbeauty

Beyaz alman kurdu olabilir, sibirya kurdu da olabilir ama

aycamnkse

akita husky kirmasi yada kangal akita kirmasi biz bunu sadece fotograflardan tespit edemeyizki

Aycanur

Hiçbi köpek sokak köpeyi diye adlandırmamalı yız aslında hepsinin bir cinsi var bunu unutmayalım sadece biz bilmiyoruz. Hele biyle güzel bi kopeye sokak kopeyi demek hiç doğru olmaz

suzan

sokö yani sokak köpeği

suzan

ilan seçeneklerinde sokö ve soke bulunuyor :)

Akitamaya

Akita

AllyNewt

DNA testi yapın XD

Akitamaya

Akita husky olabilir bizimki ile aymı bizimkide akita husky kırması

sirindostum

sokeye çok benziyor ayrıca akbaş cinsine de

zcerenoktay

Akita ve husky kırması olması çok muhtemel.

ceviktesla

Kangal Akita kırması büyük ihtimalle

ZeynePars

tam bir ırk söylemek doğru olmaz dna testi yapılıyo böyle durumlarda ama sibirya kurdu veya alaska malamute gibi duruyo büyük ihtimal alaska

Zaraki2

Akita hasky kırması veya alabai ainu kırması

Kırma olabilir yani 1 sokak köpeği ile 1 evcil köpekten meydana gelen

Kırma kurt