Spreyler İse Yariyormu

Kopeks

Kopegimin tuvaletini yapmasini ogretmek istiyorum .Ama bi turlu olmuyo cok inatci
Tuvalet egitimi spreyi ise yariyormu ?

6 CEVAP

Zuzumm

Benim aldığım sprey değil damla şeklinde olan, yalan dolan değil neden derseniz içindeki sıvıyı koklarsanız anlarsınız bildiğiniz dışkı ve lağım gibi kokuyor.

Zuzumm

Ben 2 aylıkken kullanmaya başladım etkisi oldu 1-2 hafta damlattım pedine anladı oraya yapması gerektiğini. Bence işe yarıyor

Kopeks

Tesekkurler

Kopeks

Ped kullanmasam olurmu ,baska bisey onerirmisin

AllyNewt

Köpeğinizin cinsini ve yaşını söylerseniz o cinse ait sahipler daha çok yardımcı olacaktır.

zeynosece

Sprey dediğiniz olay yalan dolan eczaneden amonyak alın aynı şey. Amonyağı süslü püslü kuutulara koyup çiş damlası diye bir güzel kazıklıyorlar insanları